Stále běží dotazníkové šetření k auditu FFC (obec přátelská rodině)

Publikováno 22.12.2023

Od dnešního dne mají všichni občané města Hranice včetně jeho místních částí možnost vyjádřit své nápady, podněty nebo připomínky k životu v naší obci pomocí dotazníku, který byl vypracován v rámci auditu FamilyFriendlyCommunity (obec přátelská rodině). Dotazníkové šetření bylo prodlouženo, můžete jej vyplnit ještě do konce roku.

Prosíme Vás tedy o vyplnění krátkého dotazníku nejlépe v online verzi kliknutím na odkaz ZDE.

V papírové podobě bude dotazník volně přístupný v informačním centru, kde jej můžete také vyplněný odevzdat.

Dotazník si případně můžete také stáhnout z přílohy níže.

Pro vyplnění dotazníku můžete využít také QR kód

Vyhodnocení dotazníků proběhne v lednu, kdy bude uspořádán 2. workshop (veřejné projednání), kde společně vytvoříme návrh opatření, které bychom v obci chtěli uskutečnit. Tato opatření musí schválit zastupitelstvo obce a v dalších 3 let je budeme realizovat. Zapojte se tedy prosím do dotazníkového šetření a spolurozhodujte o tom, jaké chcete Hranice mít.

Přílohy ke stažení

dotazník Family friendly (539,66 KB)

Stáhnout vše