MAS vyhlašuje Výzvu č.2 MAS-OPTAK pro malé a střední podniky

Publikováno 25.6.2024

Především kvůli nedočerpání alokace a odstoupení 2 podpořených projektů schválil Výbor MAS  vyhlášení Výzvy č.2 dotačního programu MAS-OPTAK zaměřenou na automatizaci, IT řešení, weby, cloudy ad. u malých a středních podniků. Uzávěrka Výzvy je 31. července. a k dispozici je 1,362 tisíc korun (50% dotace).

Další podrobnosti přináší tato Aktualita: https://www.regionhranicko.cz/mas-hranicko/aktuality/MAS-Hranicko-vyhlasuje-Vyzvu-c-2-dotacniho-programu-MAS-OPTAK-1469

Výzva a další základní dokumenty v příloze, další dokumentace ke stažení zde: www.regionhranicko.cz/sclld v sekci Dokumenty ke stažení - MAS-OPTAK

Vzhledem k relativně přísným podmínkám programu doporučuje MAS Hranicko osobní konzultace Vašich projektových záměrů tak, abychom hned zkraje mohli eliminovat případné nedostatky a nesoulady s Pravidly OP TAK. V případě zájmu kontaktujte hlavního manažera MAS Františka Kopeckého, 773 583 020, f.kopecky(at)regionhranicko.cz.