Můžete podávat návrhy na Cenu města

Publikováno 19.8.2024

Město Hranice chce i letos ocenit významné hranické osobnosti Cenou města Hranic.  Cena města se uděluje jako ocenění osob a kolektivů, které podaly mimořádný výkon nebo dosáhly významných úspěchů a mají vztah k městu. Nominováni mohou být jednotlivci, kolektivy, právnické i fyzické osoby. Nominace lze podávat do pondělí 30. září 2024.

Cenu města tvoří pamětní list podepsaný starostou města, plaketa a finanční odměna ve výši 10 tisíc korun. Zásady pro udělování Ceny města Hranic můžete získat na podatelně MěÚ a na webu města www.mesto-hranice.cz/zivotni-situace-ostatni.

Nominace se mohou zasílat poštou na adresu MěÚ Hranice, odbor školství, kultury a tělovýchovy, Pernštejnské nám 1, 753 37 nebo předávat přímo na podatelně.

Přílohy ke stažení

Cena města od r. 2005 (94,84 KB)

Stáhnout vše