Slavnosti města komplikoval déšť

Publikováno 27.5.2024

Slavnosti města Hranice a zároveň oslavy 150 let založení SDH Hranice se letos uskutečnily v sobotu 25. května na dvou místech - na Masarykově náměstí a u letního kina.

Masarykovo náměstí patřilo od 10:00 hodin patřit hasičům a všem fanouškům hasičské techniky. K vidění bylo předání repliky historického praporu, historické i moderní hasičské vozy a vybavení,  ukázka hašení koňskou stříkačkou, demonstraci vyprošťování z havarovaného vozidla a ukázky slaňování.

Odpoledne patřilo hudbě a zábavě, Pop-punková formace Kobližci, mladá osobitá kapela The Middle of the Sandwich z Olomouce, čerství držitelé prestižní ceny Anděl – hranická kapela November 2nd. a vrcholem byl večerní koncert oblíbené kapely Chinaski.

Na fotkách  The Middle of the Sandwich a  November 2nd.