2018 - Starosta se sešel s řediteli středních škol

Publikováno 26.1.2018

Rozvoj města v budoucím období (Smart city),  uplatnění absolventů hranických středních škol ve městě nebo spolupráce středních škol s radnicí byly hlavními tématy schůzky zástupců hranických středních škol se starostou města Jiřím Kudláčkem.

Starosta města Jiří Kudláček přivítal ve své kanceláři v pátek 26. ledna ředitelku Střední zdravotnické školy Hranice Mgr. Hanu Čamborovou, zástupkyni ředitele Střední průmyslové školy Ing. Šárku Bláhovou,  ředitele Gymnázia Hranice PhDr. Radomíra Langera, ředitele Střední odborné školy Mgr. Petra Flajšara a ředitele Střtřední lesnické školy Ing. Miroslava Kutého. Na schůzce seznámil  zástupce všech hranických středních škol s projektem "Smart city" i s některými problémy, které město bude muset řešit (například likvidace odpadů). Nastínil i problematiku udržení aboslventů hranických škol zde ve městě. Připomněl blížící se oslavy stého výročí vzniku samostatného Československa a rozebral možnosti další spolupráce města a středních škol.