Vak oznamuje odstávku vody Pod Hůrkou

Publikováno 11.9.2024

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že ve středu 25. září a ve čtvrtek 26. září bude provedena odstávka vody  na ulicích Pod Hůrkou, Dobrovského, Jungmannova, U Kostelíčka a Pod Kobylankou v Hranicích z důvodu prací na vodovodu ( viz. situace ).

Předpokládaná odstávka v obou dnech bude v době od 8:00 do 18:00. Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky.

Po dobu odstávky bude náhradní zásobování zajištěno mobilními cisternami s pitnou vodou. VaK Přerov upozorňuje na možné zbarvení vody spojené se zprovozněním odstaveného úseku potrubí a tím vyvolanými změnami průtoků  ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427 nebo na mailu dispecink@vakpr.cz.

Přílohy ke stažení

Odstávka Hranice (1 145,81 KB)

Stáhnout vše